علی اکبر لبافی
دبیر نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی

Link group not found.
۱۳۹۹/۰۹/۱۱

بررسی روند اجرای اقدامات معین های اقتصادی فرهنگی شهرستان های خواف و کوهسرخ

روند اجرای اقدامات معین های اقتصادی فرهنگی با هدف توانمند سازی مردم منطقه در شهرستانهای خواف و کوهسرخ مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، در نشست علی اکبر لبافی دبیر نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی استان خراسان رضوی با مدیر عامل فولاد سنگان خواف و رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مانا در تهران، روند اجرای اقدامات معین های اقتصادی فرهنگی با هدف توانمند سازی مردم منطقه در شهرستانهای خواف و کوهسرخ مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
دکتر امرایی مدیرعامل فولاد سنگان خواف گزارشی از روند پیشرفت اقدامات انجام شده در شهرستان شامل پوشش همه روستاها، ایجاد بیش از 80 حساب سپرده روستایی و برنامه توانمند سازی مردم و اقدامات زیر بنایی صورت گرفته مطرح و تاکید کرد: با اعتقاد راسخی که به موضوع مسولیت های اجتماعی داریم، در یک برنامه میان مدت با مشارکت مردم و مسوولان و بزرگان منطقه، تحولات قابل قبولی که منجر به بهبود وضعیت موجود مردم در منطقه شود؛ فراهم خواهیم کرد.
دکتر اکرام رییس هیات مدیره و مهندس حقیقت مدیرعامل مانا و معین اقتصادی شهرستان کوهسرخ نیز در نشست دیگری برنامه توسعه و توانمند سازی مردم در این شهرستان را ارایه و تاکید کردند: بدون هرگونه تبلیغاتی، در مدت حدود چند ماه گذشته اقدامات خوبی در شهرستان در دست اقدام داریم و پروژه توانمند سازی را با جدیت دنبال می کنیم.
لبافی دبیر نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی استان در این جلسات با تشکر از دو شرکت بزرگ بخش خصوصی منطقه گفت: خدمات و زحمات مدیرعامل فولاد سنگان خواف قابل تقدیر بوده و امورات  زیر بنایی خوبی شروع و در دست اقدام است و با توجه به بسترهای منطقه و علاقمندی مسولان و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، و پشتکار مدیرعامل فولاد ان‌شاءلله قلعه گنج دیگری (خواف) در خراسان خواهیم داشت.
وی به نشست با مدیران مانا و معین اقتصادی شهرستان کوهسرخ اشاره کرد و گفت: کار در کوهسرخ مدت کوتاهی است شروع شده و اقدمات برنامه ای خوبی دنبال می شود و مسوولان شهرستان به خصوص نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و فرماندار امور را دنبال می کنند، ان‌شاءلله به زودی شاهد تحولات خوبی خواهیم بود.


منبع : نهاد اقتصاد مقاومتی
تعداد بازدیدها : ۵۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان

نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی